کارت شنژن مکعب هوشمند شرکت فناوری، با مسئولیت محدود
محصولات
دستبند های زرد

دستبند های زرد

دستبند های زرد رنگ سفارشی، اندازه، شکل...

پارامترهای

دستبند های زرد

Yellow Bracelet

چین کارت مکعب گروه دستبند زرد سازنده و تامین کنندگان زرد دستبند، دستبند زرد ما کارخانه در شنژن چین مکعب کارت خود را شریک تجاری قابل اعتماد در صنعت دستبند زرد است.

Yellow Bracelet

زرد دستبند با alzheimerand #39; بيماری از پیر مرد با پوشیدن دستبند طلایی که ضمیمه قدیمی manand #39; s اطلاعات مانند نام، آدرس خانه عزیزان تماس که دیگران پیدا زنگ یا، پس از که موثر در کشورهای توسعه یافته اند عقل سلیم.

Yellow Bracelet

Yellow Braceletدستبند زرد رنگ پس زمینه:

دستبند زرد برنامه 10 سال در ایالات متحده کمک از alzheimerand #39؛ درد و رنج بسیاری بیماری ها از خانه پیرمرد. Alzheimerand #39; s بیماری شناخته شده به عنوان alzheimerand #39; بيماری. با توجه به alzheimerand #39; s انجمن چین با توجه به یافته های منتشر شده در سال 2011 حدود 36.5 ميليون نفر در سراسر جهان رنج می برند از alzheimerand #39؛، هر 7 ثانیه یک فرد مبتلا به این بیماری است تهدیدی برای سلامت پیرمرد یکی از andquot; چهار بزرگ killerandquot;. در کشورهای خارجی، افرادی با alzheimerand #39; بيماری از پیر مرد با پوشیدن لباس علامت زرد braceletandquot; andquot، چاپ برچسب های یکپارچه بر روی دستبند, حلقه دست در خانواده به اطلاعات تماس را پر کنید هنگامی که پیر مرد از دست داده، tofacilitate برای پیدا کردن خانواده های آنها قرار می گیرد، این نام andquot; امنیت planandquot; خانه.

ساختار دستبند زرد:

andquot; زرد braceletandquot; زرد آشکار به عنوان gezer عرضی در دستبند با andquot؛ لطفا کمک meandquot؛ و andquot; امن Homeandquot; با کلمات سفید دست حلقه است مرکزی می تواند باز سپرده andquot informationandquot;، درباره پوشیدن manand قدیمی #39؛ نام، سن، آدرس خانه چیست بیماری اطلاعات پایه مانند قطعه از کاغذ را که ما می توانیم.

نقش عمده دستبند زرد A:

1-با alzheimerand #39؛ بيماری از پیر مرد با پوشیدن دستبند طلایی که ضمیمه قدیمی manand #39; s اطلاعات مانند نام، آدرس خانه عزیزان تماس که دیگران پیدا زنگ یا، پس از که موثر در کشورهای توسعه یافته اند عقل سلیم.
2. andquot; زرد braceletandquot; همچنین می تواند استفاده شود به عنوان patientand #39; s هویت ویژه، آسان به مردم باعث نگرانی خواهد شد در نهایت کمک به پیر مرد خانه در تاریخ اولیه.

دستبند زرد بسته:

· وزن: 16.8 g/کامپیوتر
· بسته بندی: (100 عددی) در هر polybag 1000pcs / در هر کارتن
· مقوا اندازه: 515 mm * 255 * 350 میلی متر
· N.W: 16.8 کیلو در کارتن
· G.W: 17.8 کیلوگرم/كارتن

♦ تماس

تلفن: 86-755-89894425 فکس: 86-755-84521292

آدرس: 4andamp; 7/F، ساختمان پست پارک صنعتی Longjing Bantian خیابان Longgang منطقه, شنژن, ظروف چینی.کد پستی: 518129

ایمیل: info@worldnfc.com

وب سایت: http://www.worldnfc.com

Hot Tags: زرد دستبند، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان، کم قیمت کارخانه
محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

Copyright © کارت شنژن مکعب هوشمند شرکت فناوری، با مسئولیت محدود